Перша спроба й перша перемога Agrobon у конкурсі наукоємних стартапів!
09.03.2023

Перша спроба й перша перемога Agrobon у конкурсі наукоємних стартапів!

Перша спроба й перша перемога! Вітаємо команду нашого Центру з успіхом у конкурсі наукоємних стартапів Sсience&Business — GIST Pitch Days. 08 березня 2023 року наш проект Agrobon: Prelude став одним із переможців конкурсу в секції «Агро- та харчові розробки» (Agro & Food).

Цей конкурс було організовано Українським фондом стартапів разом із Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України за підтримки американського партнера — Державного департаменту США — ініціативи GIST («Глобальні інновації через науку та технології» / Global Innovation through Science and Technology initiative).

USF Winner

Наш проект «Агробон-Прелюдія» — це агромаркетплейс на базі наявної цифрової екосистеми українського походження, на якому будь-які особисті та фермерські господарства можуть розміщувати своє попереднє замовлення на постачання майбутньої агропродукції, а у їх споживачів буде можливість оформити таке попереднє замовлення з юридичними гарантіями та з можливістю легкої переуступки прав за цим замовленням.

Ключова ідея — на базі децентралізованої інформаційної платформи «Система Bitbon» створити окремий токенізований актив для фермерів України.

Чому ми зараз позиціонуємо агробон як «прелюдію»? Як відомо, прелюдія означає вільний вступ перед головною частиною музичного твору. Але попереду буде повноцінна «симфонія» з безліччю учасників та нових сервісів усередині. Ми маємо намір творчо та відповідально підійти до розвитку цього проекту, розвиваючи агробон як одиницю обліку нової екосистеми для сфер агросектору й фінансів України та Європи. Уже наприкінці 2023 року й надалі наша команда буде радикально розширювати функціонал.

На практиці агробон як забезпечений токенізований актив створюється лише учасниками — покупцями й агропродавцями — для миттєвої та простої реєстрації і 24/7 підтвердження події в онлайн-сервісі One Space на платформі «Система Bitbon».

Також ми пов’язуємо з цим проектом і особливу місію для відновлення України та її модернізації: за допомогою агробону будь-які українські фермери, і навіть у регіонах, що постраждали від війни, зможуть впевненіше дивитися в майбутнє (фінансове планування, форвардні продажі/купівлі та ринковий аналіз у галузі).

Як взяти участь у готовому проекті Agrobon? Дуже легко. Потрібно лише зареєструватися в Системі Bitbon за допомогою онлайн-сервісу One Space. Це може зробити будь-який фермер або агротрейдер, який обмежений в оборотному капіталі й вимагає гарантій продажу своєї продукції за прийнятною ціною, особливо у воєнний та післявоєнний часи, зокрема у міру підготовки до реалізації проекту «Агробон».

Детальніше на україномовному промосайті проекту: https://www.agrobon.space.

Довідкова інформація: конкурс було організовано Українським фондом стартапів разом із Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України за підтримки партнера — GIST (ініціатива «Глобальні інновації через науку та технології» / Global Innovation through Science and Technology initiative).

  • Ініціатива Державного департаменту США «Глобальні інновації через науку та технології» (GIST) надає можливість молодим новаторам через мережеве спілкування, розвиток навичок, наставництво та доступ до фінансування розробляти рішення для стартапів, що вирішують проблеми економіки та її розвитку.
  • Sсience&Business — серія заходів від Фонду розвитку інновацій (Українського фонду стартапів) та Міністерства освіти і науки України, що проводяться з метою поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів, медіа, пошуку інноваційних ідей і рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій.
  • Science&Business — GIST Pitch Days — це можливість для науковців і підприємців із готовими наукоємними рішеннями отримати досвід презентації своїх стартапів та фінансову підтримку в розмірі $5 000 на розвиток своїх інновацій.