Міжнародний круглий стіл «Віртуальні активи у розвитку національної економіки»
20.09.2021

Міжнародний круглий стіл «Віртуальні активи у розвитку національної економіки»

30 вересня 2021 року в Харкові у бібліотечному корпусі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбудеться Міжнародний круглий стіл «Віртуальні активи у розвитку національної економіки», проведення якого ініційовано громадською організацією «Науково- дослідний центр економіко-правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру» спільно із Центром права, етики та цифрових технологій Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

Цей захід зареєстровано в Міністерстві освіти і науки України та внесено до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2021 році відповідно до листа державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» № 22.1/10-37 від 13.01.2021 р.

Проведення круглого столу підтримали Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України та Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Організація заходів такого формату відповідає одному з основних напрямів діяльності НДЦ блокчейн-рішень та його меті — популяризації технології розподіленого реєстру (блокчейн) як структурного елементу майбутнього Інтернету та її застосуванню у всіх сферах життя суспільства, налагодженню та підтриманню міжнародних зв’язків за цим напрямом.

Організаторами круглого столу заплановано обговорення основних результатів наукових досліджень у сфері застосування віртуальних активів у різних галузях діяльності. До того ж, під час обговорення будуть визначені подальші кроки у розробленні організаційних і методичних рекомендацій щодо впровадження віртуальних активів у національну економіку.

Модераторами круглого столу будуть члени правління Науково-дослідного центру економіко- правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру Александр Кудь і Ольга Дмитрик.

Дискусія проводитиметься за двома напрямами:

  • Роль віртуальних активів у розвитку і трансформації економічних відносин.
  • Національні рішення у сфері створення та використання віртуальних активів.

Запрошуємо представників наукової та бізнес-спільноти стати учасниками Міжнародного круглого столу «Віртуальні активи у розвитку національної економіки» й у форматі відкритої дискусії обговорити одну з найактуальніших проблем: необхідність законодавчого регулювання відносин у сфері створення та використання віртуальних активів.

Отримати докладну інформацію про захід, а також зареєструватися для участі Ви можете за посиланням: https://conf2021.blockchainukraine.org.