Перенесення презентації Доктрини
15.05.2020

Перенесення презентації Доктрини

На весну 2020 року членами Науково-дослідного центру економіко-правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру планувалася публічна презентація першого проекту структури, основних термінів і прикладних цілей Доктрини.

Головою громадської організації «НДЦ блокчейн-рішень» було надіслано понад 40 листів-запрошень ректорам національних університетів України, а у відповідь було отримано велику кількість відгуків: стало очевидно, що тематика Доктрини небайдужа для вчених.

Проте через пандемію COVID-19 в Україні було введено низку обмежень, зокрема на міжміське сполучення, а також заборону на проведення зборів. Оцінюючи значущість і масштаби презентації, керівництвом НДЦ було ухвалено рішення про перенесення обговорення Доктрини.

Точні дата і час будуть опубліковані на сайті Науково-дослідного центру економіко-правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру, а також в офіційному акаунті в Facebook.

Незважаючи на обставини, що склалися, діяльність НДЦ продовжується: проводяться роботи з підготовки основних пунктів структури майбутньої Доктрини, а також пророблюються можливі законодавчі ініціативи, спрямовані на позитивні зміни в сучасному суспільстві.

Науково-дослідний центр запрошує вчених стати його повноправними членами, внести свої пропозиції до майбутньої Доктрини, а також отримати грантову підтримку на проведення робіт.

Залишити заявку на участь ви можете за адресою електронної пошти: id@blockchainukraine.org