Підсумки Міжнародного круглого столу «Віртуальні активи у розвитку національної економіки»
05.10.2021

Підсумки Міжнародного круглого столу «Віртуальні активи у розвитку національної економіки»

30 вересня 2021 року в стінах навчально-бібліотечного корпусу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося засідання Міжнародного круглого столу «Віртуальні активи у розвитку національної економіки», ініційоване Науково-дослідним центром економіко-правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру, а також Центром права, етики та цифрових технологій Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця за підтримки Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України та Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Захід містив 2 тематичні блоки:

  • Блок 1. Роль віртуальних активів у розвитку і трансформації економічних відносин.
  • Блок 2. Національні рішення у сфері створення та використання віртуальних активів.

Під час круглого столу спікерами були представлені доповіді з найактуальніших тем у сфері створення та використання віртуальних активів, їх ролі у розвитку і трансформації економічних відносин. Жвава дискусія велася навколо проблем уніфікації термінології, правового регулювання відносин із застосуванням технології блокчейн в Україні та інших проблем. Окрему увагу було приділено обговоренню Законопроекту № 3637 «Про віртуальні активи», ухваленому Верховною Радою України 8 вересня 2021 року, та його впливу на чинне законодавство.

Міжнародний круглий стіл об’єднав учасників і спікерів не лише з різних міст України, але й із Казахстану, Молдови та інших країн. Наприкінці заходу було узгоджено Підсумковий протокол, що фіксує головні рішення, прийняті учасниками міжнародного круглого столу. Ознайомитися з Підсумковим протоколом міжнародного круглого столу Ви можете, перейшовши за посиланням: https://www.blockchainukraine.org/pidsumkovij-protokol-mizhnarodnogo-kruglogo-stolu-na-temu-virtualni-aktivi-u-rozvitku-naczionalnoyi-ekonomiki.pdf.

Докладніше про теми доповідей і спікерів Ви можете дізнатися за посиланням: https://conf2021.blockchainukraine.org.

Подивитися Youtube-трансляцію міжнародного круглого столу Ви можете за посиланням: Міжнародний круглий стіл «Віртуальні активи у розвитку національної економіки».