НДЦ блокчейн-рішень став членом Українсько-люксембурзького бізнес-клубу
21.02.2023

НДЦ блокчейн-рішень став членом Українсько-люксембурзького бізнес-клубу

Від моменту свого заснування НДЦ блокчейн-рішень прагне розширювати свої міжнародні зв’язки. Завдяки наявності ділових контактів в академічному та бізнес-середовищі Великого Герцогства Люксембург на початку лютого 2023 року наш Центр подав заявку на корпоративне членство в Українсько-люксембурзькому бізнес-клубі (УЛБК).

Цей клуб було створено в 2017 році з метою підтримки й розвитку відносин між українськими та люксембурзькими бізнесменами. Серед іншого діяльність УЛБК спрямовано на розширення мережі контактів членів клубу, розвиток їхніх ділових навичок, просування провідних підприємств, надання доступу до корисної інформації та рекомендацій щодо ефективного провадження бізнесу в обох країнах, організацію економічних і культурних програм, семінарів та форумів з актуальних питань бізнесу, ключових точок торгівлі, тенденцій і можливостей, а також інших заходів в Україні та Люксембурзі.

Однією з наймасштабніших і значущих ініціатив, організованих УЛБК, став бізнес-форум «Швидке відновлення України 2023», що відбувся 23 січня 2023 року. У цьому форумі взяли участь прем’єр-міністри двох країн, віце-прем’єр-міністр України з євроінтеграції, кілька міністрів, голови агенцій і великих підприємств.

Ставши членом УЛБК, наш Центр прагне запропонувати членам клубу нові ідеї щодо формування та розвитку новітніх цифрових людиноорієнтованих екосистем і токенізованої економіки, що, без сумніву, має гігантський потенціал у найближчі 25–30 років. Саме в цих нішах наш Центр є експертом і носієм цінних знань та корисних контактів. Ми докладатимемо всіх зусиль для отримання лідерських позицій у «цифровому» комітеті УЛБК із метою об’єднання підприємців, науковців, волонтерів і громадських діячів для наповнення конкретними ініціативами Плану швидкого відновлення України з 2023 року та цифрової міжмуніципальної співпраці між малими містами України та Люксембургу.

Сподіваємося на тривалу та плідну співпрацю з Українсько-люксембурзьким бізнес-клубом.