Наукові статті

Для ознайомлення подані наукові статті та монографії експертів, вчених і дослідників Центру у сфері віртуальних активів розподіленого реєстру та технології блокчейн для реалізації способів управлінського й фінансового обліку. Усі статті та монографії знаходяться у відкритому доступі. Водночас ми гарантуємо належний рівень дотримання етики публікацій та захисту авторських прав.

Автор
Дата
Назва
Завантажити
Кудь А. А., Кучерявенко М. П., Смичок Є. М.

листопад 2019 р.

листопад 2019 р.

Цифрові активи та їх економіко-правове регулювання у світлі розвитку технології блокчейн

Дунаєв І. В.

2019 р.

2019 р.

Renewing an economic policy for a rising Ukrainian region: smoothing discrete shifts and mastering new competencies

Зараз важливим є формування «кластерів компетенцій», що можуть дати кумулятивний ефект від діяльності з виробництва інновацій за рахунок поєднання неоднорідних знань, вмінь, навичок усіх її учасників.

Микола Латинін

ПРОФЕСОР

Проект Закону «Про токенізовані активи та криптоактиви» № 4328 дозволяє знайти прості й логічні відповіді в чинному законодавстві України стосовно регулювання відносин, що виникають у сфері застосування віртуальних активів.

Сергій Мануйло

Адвокат

Чотири промислові революції майже ніяк не змінили моделі державного управління: воно досі зосереджено багато в чому на вирішенні рутинних завдань. Бурхливий розвиток інновацій підриває старі моделі державного та бізнес-управління, що потребують зміни.

Игорь Дунаев

ПРОФЕСОР